הגיל השלישי
  הדור השלישי >> חן צימבליסטה

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 
חן צימבליסטה –מרימבה וכלי הקשה, ניצוח והנחייה
חן צימבליסטה –מרימבה וכלי הקשה, ניצוח והנחייה
 
יום ד' 02.07 בשעה 17:30 צרעה , היכל התרבות כרטיסים 55 ₪. בטל 02-9908105
שבת 05.08 בשעה 11:00 וב- 12:30 מוזיאון ת"א לאמנות כרטיסים 70 ₪ בטל.03-6077020
 

 
האם ניתן לנגן אותה היצירה בכמה דרכים שונות?
אז וגם היום היה מקובל לנגן את יצירותיו של באך בכלים המקוריים. בקונצרט זה ננסה לנגן את אותה המוסיקה באופן שונה: עם מרימבה וכלי הקשה בליווי תזמורת..
 הצלילים, המקצבים ורוב הקישוטים ישארו ללא שינוי, כך גם רוח ואופי הצלילים.
מופע מוסיקלי חובק עולם בעל קשת רחבה של מקצבים אנרגיה וכלי הקשה.
בתוכנית:באך-גרוניך(בשיתוף הקהל)-צ'יקובסקי/לויטס ביצירות שנכתבו במיוחד למופע.שיר עם מטג'אקסטן ועוד.הקונצרט מוגש ע"י חן וכולל הסברים על היצירות והמלחינים .
 
 
תזמורת הבמה הישראלית, מנהלת מוסיקלית – טליה אילן
תזמורת הבמה הישראלית היא המובילה בישראל בתחום של קונצרטי-תיאטרון לכל המשפחה. הייחודיות בקונצרטים אלו הוא השילוב בין מוסיקה ותיאטרון, שבהם לוקחים חלק נגני התזמורת, המנצח, שחקנים, רקדנים וזמרים. המטרה היא להקנות לקהל הצעיר הרגלים להאזנה למוסיקה תזמורתית. כבר מגיל צעיר, תוך הנאה ועניין. התזמורת שמה דגש על מתן במה לאמנים ישראלים צעירים. כל התוכניות נוצרות ברוח מקורית ורעננה, הגשתן היא בלתי אמצעית והן חובקות תחומים רבים המעבירים מסרים גלויים וחבויים כאחד.

טליה אילן – מנהלת מוזיקלית
מנהלת מוסיקלית ומנצחת תזמורת הבמה הישראלית, מנהלת מוסיקלית ומנצחת של תזמורת "הקמפוס" - רמת השרון, מנצחת ונגנית קלרינט באנסמבל "רפלקס" (תל אביב- ניו יורק) למוסיקה בינתחומית. ילידת ישראל, 1971. בוגרת תואר שני ותאר אמן מהאקדמיה למוסיקה ע"ש רובין בירושלים בניצוח תזמורת, אצל פרופ' מנדי רודן. השתלמה אצל המנצחים דניאל בארנבוים, מייקל טילסון תומס, ז'ולט נאג', גוסטאב מאייר וכריסטופר ווילקינס בכתות אמן בינלאומיות.
הופיעה ברחבי העולם כמנצחת אורחת עם התזמורת הפילהרמונית יאנאצ`ק והפילהרמונית   המוראבית בצ`כיה, Ischia Music Festival , איטליה, התזמורת הסימפונית מקאו, סין. בארץ מנצחת אורחת עם תזמורת הסינפונייטה הישראלית באר שבע, התזמורת הקאמרית הישראלית, התזמורת הסימפונית חיפה, התזמורת הסימפונית אשדוד וסימפונט רעננה. הקליטה מוזיקה חדשה ל"קול המוסיקה". כותבת ומנחה תכניות מוסיקליות לילדים ולמשפחה. מדריכה מוסיקה קאמרית ומלמדת ניצוח וקלרינט במכללת "הד" למוסיקה עכשווית. מייסדת ומנהלת מוסיקלית של מחנה הקיץ "מוסיקון" החל משנת 2003.


חן צימבליסטה  
אמן כלי הקשה. נכלל בין סולני כלי ההקשה הבולטים בארץ ובעולם. בוגר האקדמיה למוסיקה ע"ש רובין באוניברסיטת תל-אביב. החל את לימודיו אצל אלון בור, והמשיך אצל פרופ' מוריס לנג בביה"ס הגבוה למוסיקה בברוקלין ואצל פרופ' בנט ליילוף באקדמיה המלכותית בקופנהגן.
צימבליסטה הופיע עם כל התזמורות המובילות בארץ לרבות התזמורת הפילהרמונית הישראלית, וכן בסיורי קונצרטים ברחבי העולם – בסין טיוואן , קנדה, ארה"ב, אירופה, אמריקה הדרומית טורקיה בולגריה.
בין הפרסים זכה צימבליסטה בפרס הרדיו בעבור ביצוע יצירתו של נועם שריף "מרקם לחן"; בפרס היוקרתי ע"ש פרנסואה שפירא פרס הביצוע בעבור יצירה שהלחיןבפרס הצילינדר ועוד.
מלחינים רבים הלחינו יצירות במיוחד עבורו; ביניהם נועם שריף, מנחם ויזנברג, שלמה גרוניך, בני נגרי, לנה סוקולובסקי, יבגני לויטס, בנימין יוסופוב הדס גולדשמיט ,ווגנר טיסו (ברזיל), מרק האגרטי (ארה"ב) ועוד.
צימבליסטה הקליט ארבעה אלבומים, "מקצב מדברי" ,"PERCUSSION" ,מוסיקה למרימבה ופסנתר ו מרימבה ספיריטואל.
צימבליסטה הופיע בפסטיבל שלזוויג הולשטיין, פסטיבל לודוויגסבורג, גרמניה; קנדי סנטר בוושינגטון, פסטיבל המערב-התיכון עם התזמורת הסימפונית של דטרויט, ארה"ב; פסטיבל מקצבים בטייואן,פסטיבל איסטנבול ,פסטיבל ישראל, ימי המוסיקה בגליל הליון ועוד
שיתופי פעולה ייחודים עם אנסמבל כלי-ההקשה של שטוטגרט,; "החשמליה" עם צחי פטיש (בחסות חברת החשמל); ב-Laya Project הודו- מסע מוסיקלי ויזואלי למען קהילות נפגעות הצונמי.קונצרט שלום באנגולה,קונצרטים עם הזמרים שומי שבן,קרני פוסטל ,שלמה גרוניך .
בין פעילויותיו כיהן כמנהל האמנותי והמנצח של התזמורת הקאמרית אשדוד כמנהל האמנותי של הפסטיבל למדע ומוסיקה במכון וייצמן של פסטיבל TAM TAM, לכלי הקשה וסדרת הקונצרטים VOCALS & BEATS .
 

הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי