הגיל השלישי
  הדור השלישי >> בדרך לחופשה בחו"ל עם הנכד

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

 בדרך לחופשה בחו"ל עם הנכדים


בחרתם יעד בחו"ל (יחד עם הנכד/ה), למדתם וחקרתם את המקום ואפילו שיננתם מס' מילים בשפה זרה. מה אורזים? כיצד מעסיקים נכדים בשדה התעופה ובזמן הטיסה? מה לוקחים למטוס? רגע לפני שנוחתים בתוך חוויה חובקת עולם שתישאר חרוטה לנצח בתולדות הדור השלישי.
הגיעה השעה, הדובי של הנכד/ה כבר ארוז. מזג האוויר ביעד הנחיתה כבר צפוי לשבוע הקרוב, ועוד כמה שעות יבוא הטקסי לאסוף אתכם ואת בן הדור השלישי הנרגש.. כל מה שצריך לדעת לפני שיוצאים מהבית וגם על המטוס...
 
מה אורזים?

בגדים, בגדים, בגדים - בחורף רצוי לקחת גם מעט בגדים של קיץ, ובקיץ כמה סטים של חורף, כולל סוודר לטיסה (בד"כ קר במטוס) ושמיכה שהילד אוהב.
ערכת בידורית - קחו 2 סרטי DVD שהילדים אוהבים, זה יעזור למנוחה במלון (טלוויזיה בשפה זרה לא בטוח שתועיל), ואם אתם מתכננים לשכור מכונית קחו אתכם דיסק מוסיקה שאהובה על הנכד/ה, זה מאוד יעזור לכם להעביר נסיעות בכיף.
תיק עזרה ראשונה - בלי עין הרע ויחד עם שן שום ובצל, זה משהו שרצוי לקחת ולכלול בו: מדחום (לא תמיד מוצאים בחו"ל מדחום צלזיוס), אקמול, פלסטרים, אלטוש, טיפות עיניים ואוזניים וכמובן אם צריך, את התרופות הקבועות של הנכד/ה.
אסור לשכוח – מצלמה כמובן! 
 
שדה התעופה
בדרך כלל השהות בשדה עוברת מהר והיא מרגשת לילדים כחלק מכל הטיול, בנוסף כדאי שתדעו שבהרבה שדות תעופה (גם פה אצלנו בנתב"ג) ישנם אזורים המיועדים לילדים ובהם מתקנים ומשחקיות. 
 
ערכת טיסה
מומלץ מאוד להצטייד בשתייה וחטיפים, צבעים, טושים, חוברות יצירה, מדבקות וכדו'. זכרו שאסור להעלות דבק נוזלי ומספריים. משחקים ממוחשבים ידניים יכולים להיות מאוד יעילים וכן DVD נייד. 
 
לחץ באוזניים

הכי הכי חשוב לטיסה: מסטיקים וסוכריות למציצה! הילדים רגישים מאוד ללחץ הנוצר בהמראה ובנחיתה, מה שעלול להביא לכאבי אוזניים מאוד לא נעימים. אפשר גם לתת להם לשתות מבקבוקי ספורט (אלה עם הפיה) שגם עוזרים בשחרור לחץ מהאוזניים. 
 
אוכל
כדאי לכם לברר מה אוכלים בטיסה, ולהזמין ארוחת ילדים עבור נכדים אשר בררנים במיוחד בענייני מזון.
לנכדים עקשניים במיוחד כדאי להכין מס' סנדביצ'ים ופירות בתוך תיק ומס' חטיפים ש"יחזיקו" אותם עד שמגיעים.


די להתמהמה הטקסי מחכה כבר למטה!!

 
 
 


 


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי