הגיל השלישי
  הדור השלישי >> טיול בירושלים

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

 

  שלוש תחנות מומלצות בירושלים

 

 הטיילת בארמון הנציב – טיול בתוך גלויה

ירושלים מבט מטיילת ארמון  הנציב - הדור השלישיטיילת המשקיפה על מזרח העיר וצופה אל חומות העיר העתיקה, הכותל, כיפת הזהב והכסף ומונומנטים עתיקים נוספים. ההליכה בטיילת מלווה בתחושה של הליכה אחורה בזמן, לתוך הימים העתיקים של ירושלים. אפילו הנוף המשתקף נראה בצבעים מאובקים.

בטיילת מוצעים  טיוליי סגאוויי, ניתן להשכיר וליהנות מחוויה יוצאת דופן.

רחובות עמק רפאים – ארמונות בעיר

עמק רפאים מוכר בחנויות ובתי הקפה הרבים הפזורים ברחוב הראשי, הרשו לעצמכם ללכת לאיבוד בין הרחובות הפנימיים היוצאים ממנו ותיהנו מכל רגע. הרחובות שמסביב הינם של המושבה האיטלקית, הגרמנית והיוונית, לכל אחד מהן סגנון בנייה שונה, עם קשתות, צריחים, חלונות מעוגלים, אבנים מסותתות, סורגים מפותלים וצבעוניים ומאפיינים ייחודיים אחרים. המשותף לכולם זו בנייה ייחודית, מרהיבה, שעושה מייד חשק לרכוש איזה בית נופש קטן בירושלים (רק כמה חבל שעלות הבית..)

שוק מחנה יהודה – ציור סוריאליסטי במיטבו

מה כבר לא נאמר על השוק המפורסם ביותר במדינה? ובכל זאת זו תחנה שמאד כדאי לחזור אליה. אמנם השוק הוא אותו שוק, אך ניתן למצוא בו חוויות שונות אם מגיעים בבוקר, בערב או בשעות הלילה המאוחרות. בחרו את הזמן שנוח לכם, והגיעו. רצוי לבוא רעבים ולעשות מסע טעימות בין הדוכנים, המעדניות והפתיליות, להיכנס לשוק המקורה, לשבת בבית קפה 'מזרחי', לנוח תוך כדי צפייה על הדינאמיקה בים המוכרים, הקונים והטיפוסים השונים בשוק. בלילה ובימי שישי, אתם עשויים לפגוש בחבר'ה שבאים לנגן ולשיר, אז פיתחו את האוזניים והקשיבו, אי אפשר לדעת מהיכן הצלילים יגיעו.

 


 

 

 


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי