הגיל השלישי
  הדור השלישי >> למה ובשביל מי

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

 הדור השלישי  - אנחנו מאמינות ש....

פורטל "הדור השלישי" הוקם כדי לתת מענה לכל מי שמוצא את עצמו באמצע החיים, מעוניין לגוון את תחומי ענייניו ולשדרג את רווחתו. האתר הוקם מתוך אמונה כי הנאות החיים שייכות לכ-ו-ל-ם, מתוך כך אנו מעמידים לרשותכם מידע מקיף אודות אפשרויות פנאי ובילוי, עם או בלי הנכדים, ואפיקים להרחבת היכולות החברתיות והבין אישיות.

 
החזון שלנו:
לעולם לא מאוחר לעבור תהליכים פנימיים, למצוא תחומי עניין חדשים, לצאת החוצה לעולם, לפתח קשרים חברתיים, להתבטא ביצירתיות, לטייל ולטבול בכל היפה שמקיף אותנו.
 
מטרת האתר היא לספק מידע מגוון, אודות האפשרויות העומדות לקהילת דור הסנדוויץ' ובני הגיל השלישי בנוגע לתחומי עניין, מקומות בילוי, טיולים, חוגים ושיתופי פעולה ועוד. באמצעות האתר אנו נותנים במה לתקשורת אינטראקטיבית עם אחרים הנמצאים בשלב זה של החיים המתמודדים עם משימות דומות.
 
האתר הוקם ע"י שתי נשים, דנה בוקשפן ודני ספיר, אשר יום אחד, החליטו לעשות מעשה, לשים את העבר מאחוריהן ולצאת לדרך אחרת, של יוזמה ושינוי, מתוך התחברות למרחב הפנימי האישי שלהן.
 
ברוכים הבאים ל"דור השלישי" המקום בו, ההתפתחות על ציר הזמן אינה מסתיימת לעולם, כי גם באמצע החיים ניתן (ואפילו מומלץ) ללמוד, להתפתח, לצאת, לחוות ולחיות!

 

 

 

לכל עניין בנושא צלצלו אליי: דנה 050-5529422


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי