הגיל השלישי
  הדור השלישי >> קיסריה מבחר אפשרויות

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

   קיסריה מבחר אפשרויות בילוי

  

 

קיסריה ישוב אחד ויש בו אינספור רעיונות לבילוי נציין כאן כמה מהם:
  • ביקור בעתיקות קיסריה . סיור המתחיל במיצג "מסע בזמן" – סרט מולטימדיה בן 10 דקות מציג את העיר לתקופותיה. סימולציית מחשב חדישה מתארת בצורה וויזואלית כיצד עברה העיר מיד ליד וכיצד נראתה במהלך התקופות השונות.  שם גם נוכל לפגוש דמויות מן העבר שיספרו לנו בצורה מיוחדת מאוד את סיפור חייהם.

ממשיכים למייצג "מגדל הזמן" אותו נפגוש במבנה המשוחזר של המצודה ובמגדל הצופה לנוף של ים ומרחבים, גם כאן בעזרת מיחשוב מתוחכם אפשר לשוטט בעבר בתקופות ואירועים שונים, חוויה מרתקת .

בסיום אפשר פשוט לשוטט במקומות ובמראות שראינו במיצגים , להינות מהים וגם ממסעדות ובתי קפה נחמדים באיזור.

  • יש במקום מספר הצעות מעניינות לחוויה מיוחדת. למשל בני מצווה שיקבלו את אורחיהם   במבצר ויקחו אותם למסע בזמן. אפשר לסיים בארוחה חגיגית.

  • או סיור מומחז שבדרך מקורית מספר לנו את סיפור המקום, או אם חשקה נפשכם בשיר אז יש גם סיור מזמר.

  • דרך נוספת להינות מהאיזור הוא טיולבמסלולי ההליכה במקום, כל מסלול לקוח אותנו בין הים לעתיקות , המסלולים אינם קשים, מעגליים ואורכם נע בין קילומטר לשניים.

  • לסיום אנחנו מציעים כמה אתרים בסביבה שאפשר לטייל בהם. כמו מוזיאון ראלי – הכניסה ללא תשלום, במקום תצוגה של אוסף אומנות בעיקר לטינו אמריקאית מאוד מעניינת ומהנה.                                                                                                 אם באמנות עסקנן אז מאוד מומלץ לבקר בישוב הסמוך עין הוד ולטייל שם בין הגלריות, להינות מהנוף ולקנח בכוס קפה באחד מבתי הקפה.                                             בעין שמר אפשר לבקר במוזיאון ראשית ההתיישבות מקום מקסים לבלות עם נכדים. במקום פעילויות שונות במיוחד בחגים ושבתות.

 

פרטים על הפעילויות הללו ניתן לקבל באתר הרשמי של קיסריה

 

 

 


 

 

 

 


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי