הגיל השלישי
  הדור השלישי >> בריאות טובה

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

בריאות טובה

פעילות גופנית בגיל 75+

התעמלות בגיל 55+ - הדור השלישי

הגעתם לגיל 75 לא הייתם פעילים עד עכשיו, למה להתחיל עכשיו? מעולם לא עזרה לכם הפעילות להיות רזים וחתיכים מה תעזור הפעילות עכשיו? ובכן רבותי, לעולם לא מאוחר מידי להתחיל בפעילות גופנית. הפעילות בגיל השלישי חשובה לא רק למראה החיצוני, אלא גם לבריאות ולתפקוד היום יומי.

לכתבה המלאה>>

 

 

 מולטי ויטמין לבריאות טובה יותר

 

מולטיויטמין - הדור השלישיהמולטי ויטמין הוא רכיב תזונה המכיל ויטמינים, מינרלים, חומצות אמינו, אנזימים וצמחים שונים והוא מרכיב חשוב למקפידים באורח חיים מאוזן ובריא. חשוב לזכור שהמולטי ויטמין אינו משמש תחליף לאורח החיים הבריא ונטילת המולטי ויטמין לא יכול לפצות על תזונה לקויה.

לכתבה המלאה>>

 

 

 

טיפים לתזונה נכונה לסובלים משחיקת סחוס

 

תזונה נכונה למניעת שחיקת סחוס - הדור השלישישחיקת סחוס נפוצה מאוד, בגיל מבוגר כמעט כל אדם יסבול בדרגה זו או אחרת משחיקת סחוס. הבעיה יכולה לתקוף כל פרק בגוף והתסמינים הם: כאב, הגבלת התנועה, אי יציבות ועיוות המפרקים. לא קיים טיפול תרופתי אך אפשר להקל על התהליך. למשל, הפחתת המשקל יכולה למנוע החמרת התסמינים של הבעיה.

לכתבה המלאה>>

 

 

יש פתרון לכאב עם משחת טראומיל

 

כאב אפשר למנוע - הדור השלישימי מאתנו לא מכיר את ההרגשה שאי אפשר להזיז את הגוף או לקום מהמיטה מרוב כאבים? אין סיבה לסבול מכאב ושאיכות חיינו תיפגע, לשם כך בדיוק קיימת משחת טראומיל - משחה הומואופתית יעילה ובטוחה להקלה בכאבי מפרקים, כאבי גב, בדלקות, במכות ספורט וחבלות שונות.

לכתבה המלאה>>

 

 

האם יש לכם אוסטאוארתריטיס

 

מה זה אוסטאוארתריטיס? מהם הסיפטומים והסימנים? מהם דרכי הטיפול? על הכל תוכלו לקרוא בכתבה. והכי חושב שתהיה לכולנו בריאות שלמה.

 

לכתבה המלאה>>

 

 

תכנית אימונים למח

 

גם אתם מרגישים לפעמים שהגעתם לארון ושכחתם מה רציתם? אתם רוצים לקרוא לנכד ואתם מגלגלים את כל שמות הנכדים עד שאתם מגיעים לשם שרציתם? קשה לכם להתרכז לאורך זמן? אז כן גם אצלכם יש ירידה קוגניטיבית, לא נוכל למנוע זאת אבל אפשר למתן את הירידה

 

לכתבה המלאה>>

 

1  2 3  4


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי