הגיל השלישי
  הדור השלישי >> פייסבוק לא רק לנכדים

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

פייסבוק
לא רק לנכדים

מה זה פייסבוק?

את התשובה לשאלה הזו הנכדים בטוח יודעים - פייסבוק היא רשת חברתית, קהילה וירטואלית המקשרת בין אנשים לחברים שלהם, עמיתיהם לעבודה, חבריהם לספסל הלימודים ואנשים נוספים בסביבתם. באמצעות פייסבוק אפשר להתחבר עם מאות ואף אלפי חברים מכל מקום בעולם. גם עולם העסקים גילה את פייסבוק וכיום חברות משתמשות בפייסבוק ככלי שיווקי לקדם את המותגים שלהם ולהעניק ללקוחות שלהם הטבות.

האתר אינו גובה כסף, ואפשרות ההרשמה ניתנת בחינם.

איך מתחברים לפייסבוק?

ראשית, כדאי להעזר בנכדים ותוך כמה דקות תהיו מחוברים. בנוסף, תיצרו איתם תקשורת שהם מאוד אוהבים וכך תוכלו להיות יותר מעורבים בחייהם.  לאלה מכם שתרצו להתחבר בכוחות עצמכם אתם חייבים כתובת דואר אלקטרוני ותמונה. הכנסו לאתר פייסבוק והתחילו בתהליך הרישום אפשר להרשם בעברית לאלו מכם שיש קשרים בחו"ל מומלץ להרשם באנגלית.

 ומה עכשיו

תוכלו ליצור פרופילים אישיים, אשר בדרך-כלל כוללים תמונות אישיות ורשימת תחומי עניין אישיים. תוכלו להסתכל על פרופילים של אחרים כולל את אלו של הנכדים.  ובעיקר תוכלו לחפש מכרים וחברים מהעבר ומהווה (החיפוש מתבצע ע"י דוא"ל או שמית) ובכך תהפכו לחלק מקהילה וירטואלית רחבת הקף. 

הקשר שתיצרו אינו בהכרח פומבי ניתן  ניתן ליצור קשר עם המשתמש באופן פרטי, כך שרק המוען והנמען יכולים לראות את השיחה. תוכלו ליצור קבוצות חברים, בהן ניתן להגדיר משתמשים מסוימים כ"חברים", שכן הצפייה בפרופיל מוגבלת אך ורק למשתמשים מאותה הרשת ולמשתמשים המוגדרים כ"חברים". למשל המשפחה שלכם יכולה להיות קבוצה וכך תוכלו להעביר הודעות להתכתב, לחלוק תמונות ולהיות בקשר רציף.

אנו מקווים שתצטרפו לפייסבוק כי מנסיוננו זוהי דרך נהדרת לתקשורת עם הנכדים וגם מי יודע אולי תמצאו חברים מהעבר הרחוק שיהפכו בהקלקה אחת להווה קרוב.

 

 

 


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי