הגיל השלישי
  הדור השלישי >> בריאות טובה 2

הגעת לגיל שמותר ...להנות מהחיים! הצטרף אלינו

 

בריאות טובה

לרדת במשקל

התעמלות בגיל 55+ - הדור השלישי הקיץ לפנינו, נגמרו התירוצים וצריך להתחיל דיאטה. חשוב לזכור שעם הגיל משתנים תפקודי הגוף ואיתם הצרכים התזונתיים. לכן תזונה נכונה בגיל השלישי אינה רק בשביל לרדת במשקל אלא חשובה למניעת מחלות ושימור איכות החיים.

 

לכתבה המלאה>>

 

 

נפלאות האגוזים

 

נפלאות האגוזים - הדור השלישי

בליל הפסח נוהגים לתת לילדים אגוזים שישחקו בהם. האגוזים מסמלים מחד את הקושי שחוו בני ישראל בשעבוד ומאידך את כל השלם הצח והנקי מבפנים. אבל לא רק בפסח כדאי לנו לאכול אגוזים כי לאגוזים ערכים תזונתיים רבים.

 לכתבה המלאה>>

 

 

 

איך להמנע מכאב מול מחשב

 

איך להמנע מכאב מול מחשב - הדור השלישי

המחשב, לרבים מאיתנו, הפך למכשיר מרכזי בחיינו שמולו אנו מבלים שעות. לצד היתרונות הרבים שבכלי ישנם חסרונות שבאים לידי ביטוי בכאבי שרירים, בבעיות אורטופדיות ואי נוחות.
להלן מספר טיפים למניעת הכאב ולגלישה נעימה

 לכתבה המלאה>>

 

 

השומר ותכונותיו המרפאות

 

השומר ותכונותיו המופלאות- הדור השלישיהשומר - כשמו כן הוא שומר על בריאותנו. הוא מקל על מערכת העיכול ומהווה מקור לויטמינים ומינרלים החיוניים לגוף. השומר, בעל הטעם המיוחד, מכיל שפע נוגדי חמצון, התורמים להאטת תהליכים הקשורים בהזדקנות ובמחלות לכן מרבים להשתמש בו בתחום הרפואה והקוסמטיקה.

לכתבה המלאה>>

 

 

כיצד לשמור על עור ידיים יפה ובריא

 

טיפול בכפות ידיים - הדור השלישיהשימוש המוגבר במים וסבון גורמים פעמים רבות ליובש בידיים. בנוסף, עונת הקיץ מגבירה את היובש בידיים והרגשת אי הנוחות. באדיבות דנה כהן נטורופתית, אלטמן רוקחות טבעית מספר עצות על איך שלמור על עור כפות הידיים.

 לכתבה המלאה>>

 

 

כל מה שרציתם לדעת על קואניזם Q10

 

קואנזים Q10 - הדור השלישי כל מה שצריך לדעת על קואנזים Q10: מהו החומר וכיצד הוא מיוצר? על אלו תפקודים בגופנו הוא משפיע? ובאיזה שלב בחיים שלנו כדאי לצרוך אותו ממקורות חיצוניים?

 לכתבה המלאה>>

 

1  2  3  4


הוסף תגובה

כל הזכויות שמורות לאתר הדור השלישי