עסקים ותעשייה

חישוב ימי עסקים כיצד תעשו זאת ומה חשוב שתדעו לגביהם בנוסף

חישוב ימי עסקים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

ימי עסקים מחושבים לפי מספר שעות העבודה ביום. יום עסקים מוגדר ככל יום בו החברה פתוחה לעסקים, שיכול להיות שני עד שישי או שבת וראשון.

באופן כללי, רוב החברות משתמשות בחישוב של 365 ימים בשנה. המשמעות היא שימי עסקים מחושבים על ידי חלוקת השעות ביום ב-24 ולאחר מכן הכפלה ב-30.

כיצד תעשו זאת

ימי עסקים מחושבים על ידי הוספת מספר השעות ביום ולאחר מכן הכפלתו במספר ימי העבודה. לדוגמה, אם יש 10 שעות ביום ויש 2 ימי עבודה, אז יהיו לכם 20 ימי עסקים באותו שבוע.

אם אתם רוצים לחשב את שעות העבודה שלכם עבור חודש שלם, תחבר את כל שעות העבודה שלכם עבור אותו חודש ותכפיל את הסכום הזה ב-30.

חשוב לדעת

ימי עסקים מחושבים על ידי לקיחת ההפרש בין היום הראשון והאחרון בשבוע.

עבור חישוב ימי עסקים, הורידו אחד ממספר יום השבוע והוסיפו לו שבעה. לדוגמה, אם יום העסקים שלכם חל על יום חמישי, החסר שמונה מיום חמישי והוסף שבעה כדי לקבל את יום שישי.

ימי עסקים הם מדד המשמש עסקים למדידת הזמן שלוקח לפרויקט להסתיים. זה מחושב על ידי חלוקת מספר הימים הקלנדריים למספר השעות הכולל בשבוע.

בעת חישוב ימי עסקים, עלינו לקחת בחשבון גורמים כגון מתי סופי שבוע וחגים נופלים על שבועות או חודשים.

מה היתרונות של זה

היתרונות של חישוב ימי עסקים הם שניתן להשתמש בשיטה זו כדי לחשב כל תאריך ולהשוות אותו לתאריכים אחרים. אתם יכולים גם להשתמש בשיטה זו כדי ליצור דוחות כספיים בצורה מדויקת וקלה יותר.

תפריט נגישות אתר