ילדים

כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו ולמה זה חשוב עבורם

כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

כל ילד צריך מישהו שמאמין בו ותומך בו. זה נכון לילדים בכל שלבי החיים, מהיום הראשון ללימודים ועד לבגרות.

כשמדובר בילדים, חשוב שלמבוגרים תהיה האמונה והתמיכה שהם צריכים כדי להצליח. אם ילד מרגיש שהוריו לא מאמינים בו, ייתכן שהם לא יהיו בעלי מוטיבציה או נרגשים לגבי עתידו.

זו הסיבה שכל ילד צריך מבוגר אחד שמאמין בו. זה לא רק להאמין שהם יצליחו אלא גם להיות שם בשבילם כשדברים מתקשים ולתמוך בחלומות שלהם.

למה כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו

כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו. לא רק הילדים צריכים את זה, אלא גם המבוגרים. לעולם אל לנו לזלזל בחשיבות האמונה במישהו אחר.

תפקידו של מבוגר הוא לספק לילד תקווה ואמונה שהוא יכול לעבור תקופות קשות, להצליח בחיים ולהיות מאושר. אם אנחנו לא מאמינים בילדים שלנו, אז אנחנו לא עושים להם טובה.

כל ילד זקוק למבוגר אחד שיאמין בו או בה כי ללא תמיכה זו, הוא עלול להיאבק בבעיות ביטחון עצמי והערכה עצמית מאוחר יותר כאשר יגדלו למבוגרים.

למה זה חשוב עבורם

ישנן סיבות רבות מדוע חשוב שלילד יהיה מבוגר אחד שמאמין בהם. זה יכול להיות הורה, סבא וסבתא, דודה או דוד, מורה או מאמן. מבוגר אחד שמאמין בילד יכול לעזור לו לעבור זמנים קשים ולתת לו תמיכה כשהם זקוקים לה ביותר.

בחברה של היום, ילדים נשארים לרוב לבדם לדאוג לעצמם וזה אומר שהם צריכים למצוא את הדרך שלהם לעשות זאת. אבל מה קורה כשאין לכם מבוגרים בסביבה?

ילדים רבים בארצות הברית חיים בעוני ולעיתים קרובות נותרים ללא מבוגרים שיטפלו בהם. הם פונים לשירותים ממשלתיים אבל שירותים אלה לא תמיד מספיקים.

תפריט נגישות אתר