אסתטיקה רפואית

מה זה הזרקת שומן לפנים ומה היתרונות שלה

הזרקת שומן לפנים Min

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

הזרקת שומן לפנים היא מנהג חדש יחסית שצובר פופולריות בשנים האחרונות. ישנן כמה סיבות מדוע אנשים בוחרים ללכת לטיפול זה.

אנשים מסוימים עשויים לרצות לשנות את צורת הפנים שלהם, לאחרים עשויים להיות מצב רפואי בסיסי הדורש הזרקת תאי שומן, ואחרים עשויים רק לחפש מראה צעיר יותר. המקומות הנפוצים ביותר שבהם אנשים מקבלים הזרקת שומן הם על השפתיים, הלחיים והסנטר.

מה זה הזרקת שומן לפנים

בהמשך לפסקה הקודמת, הזרקת שומן לפנים היא הליך קוסמטי הכולל הזרקת חומר מילוי לפנים. זהו הליך פופולרי בקרב ידוענים והיה בשימוש על ידי אנשים רבים בעבר.

ככל שהזרקת שומן לפנים הופכת פופולרית יותר, ניתן לעשות זאת עם מגוון חומרי מילוי הניתנים להזרקה כגון חומצה היאלורונית, חומצה פולי-L-לקטית וקולגן.

היא הופכת נפוצה יותר בקרב מפורסמים שמחפשים דרך לשפר את המראה שלהם ולגרום להם להיראות צעירים יותר.

היתרונות שלה

היתרונות של הזרקות שומן לפנים הם רבים. זוהי דרך מהירה, קלה וחסכונית לשפר את מראה הפנים. גם תהליך ההזרקה בטוח וללא כאבים.

לפעמים, אנשים מחפשים דרך להגדיל את נפח הפנים שלהם. ישנן מספר דרכים לעשות זאת, אך חלקן עשויות להיות מסוכנות ולא תמיד בטוחות. דרך אחת כזו היא הזרקות שומן לפנים.

ישנם יתרונות רבים הקשורים להזרקות שומן לפנים. זה יכול לגרום לעור שלכם להיראות זוהר יותר ובריא למראה, לשפר את קווי המתאר שלכם, לגרום לכם להיראות צעיר ורזה יותר וכו'.

חשוב לדעת

הזרקות שומן לפנים יכולים להיעשות בשתי דרכים: דרך מחט או באמצעות ג'ל להזרקה. שיטת המחט משמשת לרוב רופאי עור ומנתחים פלסטיים, בעוד ששיטת הג'ל משמשת קוסמטיקאים וכמה מנתחים פלסטיים.

הטכניקה הנפוצה ביותר להזרקת שומן היא באמצעות מכשיר שאיבה היוצר אטימה אטומה סביב העור עם פתח קטן בקצהו האחד. המכשיר שואב החוצה רקמה ומחדיר לה שומן בצורה נוזלית דרך החור הזה. נוזל זה נספג לאחר מכן ברקמות הגוף לאורך זמן.

תפריט נגישות אתר